PROTISLUNEČNÍ FÓLIE NA BUDOVY

Instalujeme protisluneční okenní fólie na prosklené plochy budov, střešní okna, lodžije, balkóny, výlohy obchodů, světlíky a jiné. V případě zájmu o instalaci okenních protislunečních fólií, nám zašlete rozměr oken, nebo skleněných ploch. Popřípadě požadavek, co od fólie čekáte a my Vám vypracujeme nabídku. Zanechte nám zprávu, zavoláme Vám a vše probereme, společně navrhneme nejlepší řešení. Pokud budete potřebovat vzorky, zašleme poštou. Nebo se můžeme domluvit a zastavit se přímo u Vás.

Jsme pro Vás na telefonech a mailech.

fólie také prodáváme e-SHOP vstup

Protisluneční fólie zajišťují ochranu lidí a majetku před slunečním zářením, omezují propustnost světla do objektů. Dále tyto okenní fólie částečně zamezí viditelnost do objektů, přičemž ven viditelnost nijak neomezí (dle typu % zatmavení). Okenní fólie se také vyrábí ve speciálních odstínech, které vyžadují památkáři na historické objekty. Okenní fólie jsou v neutrálním, stříbrném, zlatém a bronzovém provedení. Jejich vysoká účinnost a reflexe vytváří ten nejlepší efekt, který Vám pomůže zajistit zmiňované požadavky.

Méně tepla, větší soukromí a moderní vzhled. Vysoká životnost okenních fólií.

Vlastnosti okenních fólií

Odrážejí a pohlcují teplo v mezích od 40 % až do 80 % celkové solární termální energie.
Odstupňují prostupnost světelného záření v řadě odlišných stupních propustnosti (5-90 %).
Zpomalují prostup tepla prosklením v mezích od 4 % do 44 % celkové solární termální energie.
Pohlcují ultrafialové záření až 99 %.
Snižují ztráty tepla až o 35 % v porovnání se stavem bez použití fólií.
Jsou dostupné v nejrůznějších barevných odstínech. Vedle standardních barev (čiré, stříbrné, bronzové, kouřové a šedé) lze uspokojit i další požadavky zákazníků (červené, zelené, modré, žluté…) .
Jsou odolné proti mechanickému poškození povrchu. Okenní fólie mají vrstvu zabraňující poškrábání a umožňující normální neabrazivní čištění bez následného poškození.

INTERIEROVÁ - protisluneční fólie - extra čirá
EXTERIEROVÁ - protisluneční fólie solární a proti oslnění sluncem
EXTERIEROVÁ - protisluneční fólie solární
INTERIEROVÁ - protisluneční fólie solární a proti oslnění sluncem
INTERIEROVÁ - protisluneční fólie a tepelně izolační v zimě
EXTERIEROVÁ - protisluneční fólie solární

Designové barevné fólie na prosklené plochy.

Barevné fólie se používají k dekorativním účelům. Barevné fólie Vám vylepší komerční prostory a dodají svěží pocit v prostoru.